مرتضی ممیز***morteza momayez

حمایت قوه قضائیه از فعالیتهای اقتصادی سالم

حمایت قوه قضائیه از فعالیتهای اقتصادی سالم    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۱:۰۷ AM


معاون اول قوه قضاییه گفت : این قوه برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی از هیچ تلاشی برای حمایت از فعالیتهای اقتصادی سالم و مبارزه با مفاسد اقتصادی دریغ نخواهد کرد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در بدو ورود به ارومیه افزود: یکی از وظایف قوه قضاییه در تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی ، توسعه پایدار و رفع مشکلات مردم ، حمایت از سرمایه گذارانی است که فعالیت اقتصادی سالم انجام میدهند .

سخنگوی قوه قضاییه افزود : این قوه در سالهای اخیر برای مبارزه با مفاسد اقتصادی آنهم بدون تبعیض تلاش وافری کرده و هیچ کس در این خصوص حاشیه امن نداشته است .

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای تصریح کرد : قوه قضاییه این هدف را در عمل نیز به اثبات رسانده است و در سالهای اخیر به پرونده متهمین مفاسد اقتصادی بدون توجه به جایگاه ، مقام و موقعیت اجتماعی طبق موازین قانونی و شرعی رسیدگی شده است.

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که آیا سطح مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مسولان این قوه قابل رضایت است گفت: معتقدم باید تلاش بیشتری بکنیم .

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ، نشست مشترک با روسای کل دادگستری چهار استان شمال غرب کشور و بررسی مسایل امنیتی و قضایی منطقه و رسیدگی به مسایل قضایی آذربایجانغربی را از مهمترین اهداف سفر خود به آذربایجانغربی عنوان کرد.
____________________________
سوریه؛ تلفات سنگین تروریست‌ها    
۱۳۹۴\۰۸\۲۸ - ۱۰:۵۰ AM


ارتش سوریه تلفات سنگینی به تروریست ها در حلب وارد کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ارتش سوریه مواضع گروه های مسلح تروریست را در محور خناصر-اثریا در منتهی الیه حومه جنوب شرقی شهر حلب و در حومه استان حماه هدف قرار داد و شماری از تروریست ها را به هلاکت رساند و تجهیزات آنان را منهدم کرد.


یک مقام نظام سوری نیز اعلام کرد: عملیات ارتش سوریه در مناطق صلاح الدین، لیرمون و اعظمیه شهر حلب منجر به نابودی یک انبار سلاح گروه های تروریستی تکفیری شد.


این منبع افزود: ارتش سوریه در عملیات دقیق خود اماکن تجمع گروهک تروریستی جبهه النصره و گروهک احرارالشام را در منطقه خان العسل و اطرف روستای باشکوی در شمال غربی شهر حلب هدف قرار داد.


ارتش سوریه به موفقیت های خود در جبهه های مختلف نبرد این کشور ادامه می دهد. مهم ترین پیروزی ارتش سوریه سیطره بر تپه الرشوان در حومه شمالی شهر لاذقیه بوده است.

ارتش سوریه در این منطقه عملیات گسترده ای را آغاز کرده بود و تلفات سنگینی به گروه های مسلح وارد کرد. این منطقه دارای ویژگی های جغرافیایی ویژه جنگلی است و ارتش سوریه از یگان ویژه خود در این عملیات استفاده کرده است. این عملیات پس از آن آغاز شد که ارتش سوریه چند روز گذشته توانست چند روستا را در حومه شمالی لاذقیه آزاد کند.

ارتش سوریه همچنین به عملیات نظامی خود در استان ریف دمشق ادامه می دهد. نیروهای ارتش اماکن تجمع گروه های مسلح را در منطقه مرج در نزدیکی فرودگاه نظامی مرج السلطان هدف قرار دادند. درگیری ها در اطراف این فرودگاه ادامه دارد. هدف ارتش سوریه سیطره بر این منطقه و فرودگاه آن است تا خطوط لجستیکی گروه های مسلح از منطقه دوما قطع شود.

همچنین ارتش سوریه مواضع گروه های مسلح را در شهرهای جوبر و دوما در شرق دمشق هدف قرار داد. گروه های مسلح چند گلوله خمپاره به اردوگاه وافدین در نزدیکی شهر عدرا در حومه شرقی استان ریف دمشق شلیک کردند. این اردوگاه در سیطره ارتش سوریه قرار دارد. شماری از غیرنظامیان در این اردوگاه زخمی شدند و این حملات آسیب های مادی به همراه داشت.


وی افزود: ارتش سوریه در محور جنوبی به عملیات خود در نزدیکی مدرسه اربعین در شهر درعا و منطقه المنشیه ادامه می دهد. ارتش سوریه مواضع نیروهای گروهک جبهه النصره را در منطقه الغاریه هدف قرار داد و شمار زیادی از این گروهک به هلاکت رسیدند. همچنین جنگنده های ارتش سوریه اماکن تجمع گروه های مسلح را در شهر ادلب و حومه آن هدف قرار داد.
____________________________


پیشرفت ، تنها در سایه آمادگی همیشگی ما بدست می آید . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)

ماندگارترین نوا، آهنگ مهربانی است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

مردی که نفس و مهر یک زن، همراهی اش نمی کند، همواره خویشتن را می خراشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

از صوفی مسلکان و مرداب اندیشه های هندی و چینی دوری کنید . حکیم ارد بزرگ (جملات ناب , سخنان ناب)

در چشم باد ، نغمه های دل انگیز مادر ، در گوش کودک بازیگوش ، شناور است . حکیم ارد بزرگ (کتاب سرخ)

قهرمان های آدمهای کوچک ، همانند آنها زود گذرند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

کار گروهی، بدون همراهی جوانان شوریده و کوشا، بی سرانجام است. حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

نظم باید در همه امور زندگی ما هویدا شود. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

در عشق، شرف و آزادی هست زندگی و پاکی هست، نام عشق برازنده هر کار غیر شرافتمندانه ایی نیست. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

زمین زنده و پویاست ، آن را باید پاسداشت .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

بزرگان از باورهای خویش سخن می گویند، باورهایی که براستی آنها را  درست می دانند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

کسانی که سازنده و درمانگر هستند ، کارشان را با فریاد و غوغا پیش نمی برند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند .   حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

زیستگاهای گیاهی و جانوری ، ثروت و دارایی بسیار با ارزش ملی است ، ارزش نگهداری از آنها ، کمتر از نگهبانی "بانک مرکزی" نیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سرود و آهنگ زیبای طبیعت ، تپشی آرام و کشیده دارد .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

به آنهایی که می گویند اُرُد دلدادگی نمی داند ، بگویید او هم دلداده شد ، یک بار و برای همیشه ، دلباخته میهن پاکش ایران . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

پیام اُرُد برای جهانیان ، زندگی در سایه مهربانی ، آزادی و شادی است. حکیم ارد بزرگ (متفکر ایرانی)

آغاز هر روز ، نو شدنی دوباره است ، و زمانی برای پویایی بیشتر .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

زادروز خود و نزدیکانمان را فراموش نکنیم ، جشن بگیریم و شادی را به یکدیگر هدیه دهیم . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

ستایش ، هنگام نو رُستن و رویش را . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

هر آن ، می تواند آغازی دوباره در زندگی ما باشد ، پس هیچگاه ، پایانی پیش روی ما نیست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

چشمه مهر و مهربانی ، همواره در دل اُرُد ، جاری خواهد بود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

 

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


برای آشتی ، بر هم پیشی گیریم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

سینمای غمزده ، دشمن اقتصاد و بهره وری است. حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

امید و شوق به زندگی ، پشت دروازه شهر آدمهای تحقیر شده و غمگین نمی ایستد . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

آدم افسرده و ناامید ، ارزش توان و نیروی خویش را از یاد برده است ، باید به او کمک کرد ، تا دوباره خود و آرمانش را باز یابد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

نادانی ، خودخواهی به بار می آورد .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

ناراستی هایمان را بپذیریم چرا که بهانه آوردن آنها را دو چندان سنگین می کند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

خنده در پس خود ، هزار راز و زر در سینه دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده، می تواند از فانوس کوچک ، ستاره بسازد.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

کمر راه هم ، در برابر آرمان برآزندگان خواهد شکست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

خردمند ، در شوخی زیاده روی نمی کند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

هرگز به کودکانتان نگویید ، پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ، چون با داشتن این ویژگیها ، همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد ، هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher